Tour de Pologne Amatorów dla miłośników kolarstwa szosowego

Administrator

20.07.2011

Amatorski etap Tour de Pologne w tym roku odbędzie się 5. sierpnia i podobnie jak w ubiegłym roku start i meta będą zlokalizowane w Bukowinie Tatrzańskiej. Organizatorzy przygotowali trudną technicznie trasę o długości prawie 60km. To dokładnie ta trasa, którą kilka godzin później zawodowi kolarze 68. Tour de Pologne pokonają czterokrotnie!

Uczestnicy wyścigu pokonają m.in. budzące emocje: podjazd do najwyżej położonej miejscowości Ząb oraz słynący z nachylenia 27% podjazd pod Gliczarów. Po drodze można podziwiać piękną panoramę Tatr, doświadczyć gorącego wsparcie kibiców i niezapomnianych emocji. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie wyścigiem miejsca startowe są limitowane. Dla pracowników Banku BGŻ oraz specjalnych gości zarezerwowanych jest 100 miejsc zwolnionych z opłat startowych. Specjalni goście otrzymają pamiątkowe koszulki kolarskie Banku BGŻ, a wszyscy, którzy dojadą do mety otrzymają pamiątkowe T-shirty i medale.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc nie mogę obiecać, że wszystkie osoby zgłoszone z naszego oddziału będą mogły dostać zaproszenia, także na razie zbieramy zgłoszenia orientacyjnie kto w tym terminie dałby rade wziąć udział w wyścigu.

Regulamin oraz szczegóły techniczno organizacyjne wyścigu znajdują się na stronie.

Pozdrawiam 
Krzysztof Harańczyk 
Doradca Klienta 
Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. 
Oddział w Cieszynie 
Rynek 20, 43-400 Cieszyn 
tel. 33 851 10 16, fax. 33 851 10 12 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Strona internetowa

Opcja bezpłatnego udziału jest dostępna tylko dla członków klubu Ondraszek.