Ondraszkowe kurtki

Rechtór

15.10.2008

Informuję, że zgodnie z podjętym przez zarząd zobowiązaniem ujednolicenia wyglądu naszego klubu podjeliśmy próbę zorganizowania spólnego zakupu profesjonalnych kurtek przeciw wiatrowych i deszczowych opatrzonych logiem i nazwą Ondraszka. W tym celu nawiązaliśmy kontakt z firmą Berkner, która specjalizuje się w szyciu ubiorów sportowych, i zaproponowała nam kurtki typu "Functional".

Jest to odzież typowo rowerowa z wydłużonym tyłem, z jedną dużą kieszenią z tyłu i dwoma wciętymi po bokach, z chowanym w kołnierzu kapturem. Szyta z tkaniny membranowej Nicrotex, wiatro- i wodoszczelna, nie kumulująca wilgoci wewnątrz. Od strony wewnętrznej siatka. Kurtka zaopatrzona jest w odblaski, i na nasze zlecenie dodatkowo będzie z lewej strony na przodzie umieszczone godło klubu, a na plecach napis "Turystyczny Klub Kolarski Ondraszek Cieszyn". Kolorystyka: czerwona z czarnymi wstawkami. Kurtka kosztuje 140zł (cena producenta), koszty napisu pokryjemy ze środków klubowych.

W CCM pod ratuszem u kol. Maryli "Rozstrzapka" są dostępne wypożyczone egzemplarze w rozmiarach S, M, L, XL, XXL. Uprzejmie proszę aby zainteresowani zakupem przymierzyli tam wzór, złożyli zamówienie na konkretny rozmiar i ewentualnie wpłacili w/w kwotę. Zamówienie będzie zrealizowane, jeżeli zbierzemy co najmniej 10 chętnych. Oferta ważna do 27.10.2008r.