Zakończenie sezonu 2019

Bystry

20.10.2019 r.

 

Zakończenie sezonu 2019 na Kamiennym

 

Tegoroczne zakończenie sezonu postanowiliśmy zorganizować w Wiśle na Kamiennym,w schronie turystycznym naszego Oddziału PTTK. Zakończenie miało mieć charakter zlotu gwiaździstego, tzn. każdy uczestnik przybywa na metę dowolną trasą i w dowolny sposób. Imprezę zorganizowaliśmy 20 października, na wyraźne życzenie części klubowiczów. Poświęciliśmy na ten cel jeden z dni naszego prywatnego pobytu tam. Część z uczestników była w tym obiekcie po raz pierwszy, ale wszystkim się spodobało. Pogoda nam dopisała, było ognisko, pieczenie kiełbasek. Józek przygrywał nam na gitarze, a chórek intonował piosenki.

Na mecie nie mogło zabraknąć rowerzystów. Było ich wprawdzie tylko ośmiu, ale zważając na odległość mety od Cieszyna oraz na trudność trasy, uważam, że należą się im duże brawa. Cała nasza grupa liczyła łącznie 18 osób, jednakże w związku z formą imprezy, liczba ta była ruchoma - jedni przybywali a inni odchodzili.

Powspominaliśmy imprezy, które odbyły się w zakończonym sezonie, była mowa o imprezach, które jeszcze się odbędą - a są już poza naszym kalendarzem, oraz poopowiadaliśmy o planach na przyszły sezon. W miłej atmosferze, przy śpiewie i muzyce gitarowej oraz przy zapachu dymu z ogniska czas szybko mijał i trzeba było powoli zacząć sprzątać i szykować się do powrotu do domu.

JUŻ NIEDŁUGO OTWARCIE NOWEGO SEZONU!!!

 

[GALERIA ZDJĘĆ - "Bystry"]

[GALERIA ZDJĘĆ - "Rechtór"]

[GALERIA ZDJĘĆ - "Paparazzi"]

 

"Ośka" i "Bystry"